10 تلفن همراه برتر از نظر AnTuTu

فناوری اطلاعات

1395/04/20 10:31:00 صبح

توجه داشته باشید که AnTuTu صرفاً پایگاه داده ای است که نتایج به دست آمده توسط ابزار بنچ مارک گیری اش را در آن به ثبت می رساند و معیار جدول پیش رو، نمره های به دست آمده در این تست است نه عملکرد آنها در استفاده روزانه. همانطور که می توان دید به شکلی غیرمنتظره اما قابل پیش بینی، موبایل وان پلاس 3 که اخیراً معرفی شده در صدر جدول جای گرفته است. این اسمارت فون که مثل بسیاری از موبایل های دیگر لیست، به اسنپدراگون 820 مجهز است توانسته امتیاز 140288 را از AnTuTu دریافت نمایید.

بعد از وان پلاس 3، نام موبایل های Vivo XPlay 5 Elite و LeEco Max 2 به ترتیب و با امتیازات 138706 و 136026 در جایگاه دوم و سوم به چشم می خورد.

همانطور که می توان در لیست مشاهده نمود، میان وان پلاس 3 که در رده نخست قرار گرفته و ZUK Z2 لنوو در رده دهم، تفاوت زیادی وجود ندارد. تمام این اسمارت فون ها، با مشخصات سخت افزاری بسیار قدرتمندی به بازار عرضه شده اند اما آنچه آنها را از یکدیگر متمایز می کند، ترکیب نرم افزاری شان است که به عملکرد بهتر یا ضعیف تر منجر می گردد.

شما میتوانید این برنامه را دانلود کرده و از موبایل خود یک تست بگیرید. درنهایت امتیاز بدست آمده را با نتایج سایر تلفن های همراه مقایسه کنید!

دانلود از کافه بازار

دانلود از مایکت

دانلود از گوگل پلی