pull-icon
logo-mobile

لینک های اصلی

avatar

نام کاربر

امتیاز کاربر

حساب شما

داشبورد

ورود به سیستم تبدیل شدن به یک فروشنده

کسب و کار

صفحه اصلی/وبلاگ/ کسب و کار

20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

20 روش برای افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام

کسب و کار

1398/01/15 10:33:00 عصر

در اینترنت مقاله‌های زیادی در رابطه با افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام وجود دارد. ما می‌خواهیم در این مقاله به 20 نکته اساسی در این رابطه بپردازیم که با رعایت آنها می توانید رشد چشمگیری در اینستاگرام داشته باشید.

بیشتر بدانید
۱۰ ایده برای شروع یک استارت آپ

۱۰ ایده برای شروع یک استارت آپ

کسب و کار

1398/01/14 11:09:00 عصر

به دنبال ایده های کسب و کار جدید هستید؟ می‌خواهید یک کسب و کار راه بیاندازید ولی ایده‌ی خوبی برای یک استارت‌آپ ندارید؟ خوب دیگر نگران نباشید. در ادامه بهترین ایده های کسب و کار جدید را با شما در میان می‌گذارم. مطمئن هستم که این ایده‌های کسب و کار جدید ابعاد تازه‌ای به فکر کسب و کاری‌تان خواهند بخشید.

بیشتر بدانید
تعریف استارت آپ چیست؟

تعریف استارت آپ چیست؟

کسب و کار

1398/01/14 10:59:00 عصر

استارت آپ (به انگلیسی: Startup یا Start-up) را به فارسی به شرکت نوپا ترجمه کرده‌اند. اگر چه در تعریف استارت آپ بر این مسئله تاکیدی وجود ندارد که حتماً فعالیت آن در حوزه تکنولوژی یا فن آوری اطلاعات باشد، اما به دلیل اینکه بسیاری از استارت آپ ها در سالهای اخیر، حول این زمینه‌ها شکل گرفته‌اند، گاهی در تعریف استارت آپ به این مسئله هم اشاره می‌شود که استارت آپ باید در حوزه فن آوری‌های نوین فعال باشد.

بیشتر بدانید
10 ویژگی مشترک میلیاردرهای جوان

10 ویژگی مشترک میلیاردرهای جوان

کسب و کار

1398/01/14 02:31:00 عصر

نگرش جامعه جهانی در مورد اینکه میلیاردها چه کسانی هستند و از چه ویژگی‌های مشترکی برخوردارند تغییر کرده است. این روزها وقتی ما تصویری از یک فرد فوق‌العاده ثروتمند در ذهن خود تجسم می‌کنیم، دیگر یک پیرمرد گردن‌کلفت پولدار که پشت میز اداره خود نشسته است جایی در این تصویر ندارد و غالباً بیشتر به یک جوان پرانرژی و کارآفرین می‌اندیشیم که با تکیه بر توانایی‌ها و استعدادهای درونی و پنهان خود موفق شده است ثروت فراوانی انباشت کند. در دنیای امروزی هر فردی با یک ایده خوب و کمی جاه‌طلبی به سادگی می‌تواند از طریق اینترنت در زمانی کوتاه ثروتمند شود. تعداد افرادی که از طریق دنیای مجازی میلیاردر شده‌اند هر روز در حال افزایش است به طوری که می‌توان اهرم کردن اینترنت را یکی از ویژگی‌های مشترک میلیاردرهای جوان دانست. در ادامه به این پرسش پاسخ خواهیم داد که میلیاردرهای جوان چه ویژگی‌های مشترکی دارند؟

بیشتر بدانید