pull-icon
logo-mobile

لینک های اصلی

avatar

نام کاربر

امتیاز کاربر

حساب شما

داشبورد

ورود به سیستم تبدیل شدن به یک فروشنده

فناوری اطلاعات

صفحه اصلی/وبلاگ/ فناوری اطلاعات

اینترنت ارزان شد

اینترنت ارزان شد

فناوری اطلاعات

7/24/2016 8:29:00 AM

چند روز پیش بود که کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر و وعده ارزون شدن 16 تا 30 درصدی قیمت اینترنت رو از اول مرداد ماه دادند. حالا با دو روز تاخیر شرکت های سرویس دهنده اینترنت به مرور دارن قیمت اینترنت رو کم میکنن تا وضعیت اینترنت کشور باز هم بهتر و بهتر بشه. در ادامه با ما همراه باشید تا قیمت های جدید رو بررسی کنیم...

بیشتر بدانید
اطلاع از نوع پوشش شبکه برای مشترکان ایرانسل

اطلاع از نوع پوشش شبکه برای مشترکان ایرانسل

فناوری اطلاعات

7/20/2016 3:06:00 PM

یکی دوسالی میشه که سرعت اینترنت همراه در کشور با اومدن شبکه های 3G , 4G خیلی بهتر از قبل شده. هرچند هنوز هم در برخی نقاط (یا شایدم بیشتر نقاط) کشور سرعت و کیفیت با استانداردهای جهانی فاصله داره اما روز به روز وضعیت اینترنت همراه کشور در حال بهبود و پیشرفت هست. یکی از مشکلات مشترکان اپراتورها نوع پوشش در هر منطقه از شهر یا کشوره. حالا ایرانسل سامانه جدیدی رو راه اندازی کرده که به راحتی میتونید از طریق کد ussd نوع پوشش اینترنت هر منطقه رو بفهمید.

بیشتر بدانید
ترابردپذیری یا تغییر اپراتور

ترابردپذیری یا تغییر اپراتور

فناوری اطلاعات

7/14/2016 10:06:00 AM

بالاخره بعد از کلی وعده و تاخیر، چند روز پیش امکان تغییر اپراتور (ترابردپذیری) برای مشترکان سه اپراتور بزرگ کشور فراهم شد. (البته این طرح فعلا به صورت آزمایشی در حال اجراست) در هر صورت اگر شما هم دوست دارید با حفظ شماره تلفن همراه فعلی خودتون اپراتور رو تغییر بدین این مطالعه مطلب به شما کمک خواهد کرد.

بیشتر بدانید
10 تلفن همراه برتر از نظر AnTuTu

10 تلفن همراه برتر از نظر AnTuTu

فناوری اطلاعات

7/10/2016 10:31:00 AM

هر ساله تعداد زیادی تلفن همراه هوشمند توسط شرکت های معروف و نیمه معروف در دنیا معرفی و روانه بازار میشود. این گوشی های هوشمند از نظر سخت افزاری روز به روز قوی تر و از نظر نرم افزاری روز به روز غنی تر می شوند. این تغییرات به حدی پر شتاب بوده که به راحتی میتوان گفت یک تلفن همراه میان رده امروزی قدرتمندتر از پرچمداران دو تا سه سال پیش بازار هستند. حالا پایگاه داده AnTuTu، لیست 10 موبایل قدرتمند عرضه شده در نیمه نخست سال 2016 میلادی را به انتشار رسانده که اطلاعات جالبی را به ما ارائه میدهد.

بیشتر بدانید