تعداد آیتم های این صفحه: 5

با Apex Launcher رابط کاربری اندروید را دگرگون کنید!

یکی از قابلیت هایی که سیستم عامل اندروید را بین کاربران محبوب کرده امکان استفاده از هزاران لانچر و تم مختلف و کاربردی برای تغییر رابط کاربری این سیستم عامل است. امروز قصد داریم تا یکی از بهترین، سریعترین و قوی ترین لانچرهای اندروید را به شما معرفی کنیم. در صورتی که شما هم از رابط کاربری تلفن همراه خودتان خسته شده اید و دوست دارید آن را بطور اساسی تغییر دهید با ما در ادامه همراه باشید...

مسیریابی آفلاین با Here Map

تو دنیای امروز شهرها روز به روز بزرگ و بزرگ تر میشن و از طرفی با توجه پیشرفت روز افزون راه های حمل و نقل میزان مسافرت های ما به شهر های مختلف و حتی کشورهای مختلف بیشتر و بشتر میشه. یکی از مهمتزین چیزایی که تو مسافرت ها باید همراه ما باشه نقشه س. امروزه نقشه های موجود در گوشی های هوشمند جای نقشه های کاغذی رو گرفتن. امروز یک میخوایم یکی از بهترین، قوی ترین و کامل ترین برنامه های نقشه رو به شما معرفی کنیم.

لذت پخش موسیقی با musixmatch

یکی از لذت بخش ترین کارهای روزانه ما گوش دادن به موسیقی در مواقع مختلفه. خیلی از ماها عادت داریم در مواقع مختلف روز، گوشی رو از جیبمون در بیاریم و با گوش دادن به موسیقی های مختلف گذر زمان رو لذت بخش تر کنیم! امروز یه برنامه اندرویدی به شما معرفی میکنیم که با امکانات فوق العاده ش لذت این کار رو برای شما دوچندان خواهد کرد.

بهترین نرم افزار اندرویدی ویرایش ویدئو

یکی از ویژگی های سیستم عامل اندروید اینه که برای هر چیزی که فکرش رو بکنید چندین برنامه عالی وجود داره. حتی در برخی موارد تعدد این برنامه ها به ده ها و حتی صدها مورد میرسه. امروز میخوایم یه برنامه اندرویدی بهتون معرفی کنیم که واقعا در زمینه ساخت و ویرایش ویدئو با اختلاف زیادی حرف اول رو میزنه!

اندازه گیری سرعت اینترنت با Internet Bandwidth Speed Test

Internet Bandwidth Speed Test اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید و آی او اس است که به کمک آن می‌توانید سریعا اتصال اینترنتی خود را بررسی و اندازه گیری کنید.